×

Fiyatı Düşünce Haber Ver
BALSAFİRA PROPOLİSLİ SABUN

X
Bu ürüne özel %18 indirim

BALSAFİRA PROPOLİSLİ SABUN

Ürün Kodu: 4089316
100,00 ₺ yerine Sepette 85,00 ₺
-
+
Süper Hızlı Gönderi
1000₺ üzerine ücretsiz kargo
Ücretsiz hediye paketi

Balsafira Doğal Propolisli Sabun
Balsafira Propolisli sabun, doğal propolis içeren bir sabundur Propolis arılar tarafından üretilen doğal şifa kaynağıdır. Anti-bakteriyel  özelliğe sahip propolis sabunu, cilde zarar veren ve sivilce oluşumuna sebep olan bakterilerin üremesini engeller. Sivilce, akne ve yaraların daha kısa sürede iyileşmesine yardımcı olur. Yağlı ciltlerdeki fazla yağı emer. Cildi derinlemesine temizler, yumuşatır ve hijyen sağlar. Cilde direnç kazandırır. Ayrıca cildinizde oluşan başka problemler için de (egzama, kaşıntı vs.) Propolisli Doğal sabunu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.


Doğal yapısı sayesinde ciltte herhangi bir yan etki yapmaz. Genel vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle ve istediğiniz sıklıkla kullanabilirsiniz.


Neden Balsafira Api Derm Sabun?
Arı ürünlerinin faydalı etkilerini günlük yaşamımızda da sıklıkla kullandığımız bir ürün olan sabunla birleştirdik. Arı ürünlerinin insanlar için vazgeçilmez olmasının en büyük sebebi insan sağlığı üzerindeki olumlu etkilerinin oldukça fazla olmasıdır. Şifa kaynağı olan arı ürünleri, faydalı etkilerini cilt üzerinde de gösterir.


Niçin Balsafira Api Derm Sabunlarını kullanmalısınız?
Balsafira doğal sabunları cildinizle bir kere tanıştırdığınızda bir daha asla vazgeçemeyeceğiniz muhteşem ürünlerdir. APİ SOAP sabun serisinde, hayvansal yağ bulunmamaktadır. Üretilen tüm sabunlar  Hindistancevizi yağı  ve  BİTKİSEL GLİSERİNDEN  üretildi. Kostik oranı olabilecek en alt seviyededir. Bu nedenle cilt ile uyumu mükemmeldir. Sabunların renklendirilmesinde herhangi bir boyar madde kullanılmamaktadır. Api Derm Sabun serisi renklerini tamamen içerisine konulan bal, polen ve propolisten almaktadır.
Sabunlarımızın farklılıkları da arı ürünlerinin çeşitliliğindendir. Balın, polenin ve propolisin rengi ile kokusunu alır ve doğal olarak şekillenir.
Unutmayın güzellik sağlıkla, sağlık temizlikle gelir! Temizlik elden başlar! El temizliğimiz için sabunlar vazgeçilmezdir. Fakat doğru sabunu seçmek çok önemlidir. Doğru sabunu, doğru şekillerde kullandığınızda istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz.

Sabun kullanarak yaptığınız temizlikte ılık su kullanmanın önemi büyüktür. Cildinizden saçlarınıza kadar tüm vücudunuzda temizliğinizi ılık suyla yapmalısınız. Çok sıcak su kurumaya ve saçlarınızda kepeklenmeye sebep olur. Soğuk su ise cildinizde çatlamalara ve saçlarınızda matlaşmaya sebep olur. Saçlarınıza sabunu uygularken derinize küçük hareketler yaparsanız kan dolaşımı hızlanacağından saçlarınıza sağlık katmış olursunuz. Ayrıca saçınızda sabunu üç dakikadan fazla tutmamakta da fayda var. Api Derm Sabunlarını, genel vücut, el, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz.  Tamamen doğal yapısı sayesinde cildinizin en yakın arkadaşı olacak bu ürünlerden vazgeçemeyeceksiniz.

Doğanın mucizesini cildinizle tanıştırın.

Ürün hakkında henüz yorum yapılmamış. Aşağıdaki form ile ürün ile ilgili ilk yorumu yapabilirsin.

YENİ YORUM GÖNDER

Alışverişlerinizi güven içinde Kapıda Ödeme, Havale veya 3D Güvenli Online Ödeme seçeneklerinden biri ile gerçekleştirebilirsiniz.

PAKETLEME

-

KARGOLAMA

-

TAKİP

Eğer üye olarak sipariş verdiyseniz üye girişi yaptıktan sonra Hesabım/Siparişlerim sayfasından siparişinizin son durumunu görüntüleyebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verilince size e-posta ve/veya sms ile bildirim yapılır.